Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tablete Aqualytic DPD Nr. 1. 100 teste / cutie. Producator Aquatylic Germania
- Număr anunț
- DA22291943
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA COVASNA (CUI 4404672)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 359,04 RON
- Valoare atribuită
- 359,04 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 13:18
- Termen limită
- 03.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.01.2019 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
359,04 RON
din 359,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro