Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat

diverse medicamente

Număr anunț
DA22291375
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE RUGBY (CUI 4204062)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,80 RON
Valoare atribuită
572,10 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
28.01.2019 12:50
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

572,10 RON

din 577,80 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 5,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.