Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa tenis Sponeta Hobbyline S-12i, Interior, pliabila, verde, 19mm [S1-12i]

Număr anunț
DA21821312
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nr 1 Municipiul Sighisoara (CUI 6118154)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
37461500-2 · Mese de tenis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,50 RON
Valoare atribuită
1.260,50 RON
Data publicării
22.11.2018 08:22
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,50 RON

din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.