Ofertă acceptată Cumpărare directă

LANT DUBLU DE INTINDERE 120 kN

Număr anunț
DA21817822
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
Cod CPV
44111500-6 · Izolatori si accesorii izolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,38 RON
Valoare atribuită
141,38 RON
Data publicării
21.11.2018 14:39
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,38 RON

din 141,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.