Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plombări cu mixtură asfaltică BA16 în zona metropolitană Oradea

Număr anunț
DA21441639
Autoritate contractantă
COMUNA LUGASU DE JOS (CUI 4411300)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.809 RON
Valoare atribuită
4.809 RON
Data publicării
10.10.2018 17:35
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.809 RON

din 4.809 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.