Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere 1 ISO 9001

Număr anunț
DA21441226
Autoritate contractantă
Agentia de Dezvoltare Durabila A judetului Brasov (CUI 18884295)
Furnizor / câștigător
CERTIND SA (CUI RO15502676)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385,43 RON
Valoare finală
1.385,43 RON
Data publicării
10.10.2018 16:04
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.