Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet servicii verificare stingatoare de incendiu si verificare hidranti interiori
- Număr anunț
- DA21440535
- Autoritate contractantă
- TERMO CRAIOVA SRL (CUI RO30818118)
- Furnizor / câștigător
- PRESTING SRL (CUI RO15304482)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.292 RON
- Valoare atribuită
- 2.292 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 15:24
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.292 RON
din 2.292 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro