Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru echipamente de joaca

Număr anunț
DA21818575
Autoritate contractantă
Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,50 RON
Valoare atribuită
260,50 RON
Data publicării
21.11.2018 15:07
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,50 RON

din 260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.