Ofertă refuzată Cumpărare directă

GLUCONAT DE CALCIU 94mg/ml, Cutie x 20 fiole din PEJD x 10ml

Număr anunț
DA22283650
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,40 RON
Valoare finală
136,40 RON
Data publicării
25.01.2019 13:52
Data finalizării
29.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.