Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bancuri de lucru C 59 C, C 59 C +

Număr anunț
DA21806741
Autoritate contractantă
BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
Furnizor / câștigător
AUTOEQUIP SOLUTION SRL (CUI 15537470)
Cod CPV
39151200-7 · Bancuri de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.900 RON
Valoare atribuită
46.900 RON
Data publicării
21.11.2018 08:22
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.900 RON

din 46.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.