Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE MIXTE VIKING 195/70 R15C

Număr anunț
DA22300467
Autoritate contractantă
S.C. PRELCET SA (CUI RO24423199)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
554,62 RON
Valoare atribuită
554,62 RON
Data publicării
29.01.2019 12:10
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,62 RON

din 554,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.