Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executare instalatie electrica de iluminat festiv

Număr anunț
DA21813728
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI RO16376681)
Cod CPV
31527260-6 · Sisteme de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151.250 RON
Valoare atribuită
151.250 RON
Data publicării
21.11.2018 12:29
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151.250 RON

din 151.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.