Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,5% sub estimat
INSTALATIE SIR cu 100 LED-uri pentru EXTERIOR 10m+1,5m diferite culori
- Număr anunț
- DA21810989
- Autoritate contractantă
- LICEUL DIMITRIE CANTEMIR (CUI 3372378)
- Furnizor / câștigător
- DISEZA EXPERT S.R.L. (CUI 36270269)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.715 RON
- Valoare atribuită
- 1.655 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 11:03
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.655 RON
din 1.715 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.