- Număr anunț
- DA21817234
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
- Furnizor / câștigător
- FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
- Cod CPV
- 15512000-0 · Smantana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961,95 RON
- Valoare atribuită
- 961,95 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 14:21
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
961,95 RON
din 961,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro