Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA21827257
Autoritate contractantă
GRADINITA PP NR.18 TULCEA (CUI 28630766)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384,91 RON
Valoare atribuită
384,91 RON
Data publicării
22.11.2018 12:02
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384,91 RON

din 384,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.