Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de deszapezire
- Număr anunț
- DA22359586
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
- Furnizor / câștigător
- IF GRIGORE V. CRISTIAN (CUI RO18490207)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.250 RON
- Valoare atribuită
- 41.250 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 09:28
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.250 RON
din 41.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro