Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii editare certificat de acordare a definitivatului in invatamant

Număr anunț
DA22356246
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Brasov (CUI 4384290)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195 RON
Valoare atribuită
195 RON
Data publicării
06.02.2019 14:16
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195 RON

din 195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.