Ofertă acceptată Cumpărare directă

RACORD FLEXIBIL 1/2*1/2 50CM,OLANDEZ PP 20*1/2 FE,IMBINARE ROTUNDA PP 20*1/2 FE,REDUS PVC 50-40,COT

Număr anunț
DA22292870
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
FAVICOM S.R.L. (CUI RO12155840)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,42 RON
Valoare atribuită
253,42 RON
Data publicării
28.01.2019 13:59
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,42 RON

din 253,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.