Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de inspectie si testare tehnica centralelor termice cu puterea >101k
- Număr anunț
- DA21829120
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL ”SIMION BARNUTIU” (CUI 4291905)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT CĂLIN SRL (CUI RO22725794)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 988 RON
- Valoare atribuită
- 988 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:10
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
988 RON
din 988 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro