Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare

Număr anunț
DA21825716
Autoritate contractantă
GRUPUL SCOLAR ,,NICOLAI NANU" BROSTENI (CUI 4674722)
Furnizor / câștigător
LITTLE STAR SRL (CUI RO18480017)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.715,97 RON
Valoare atribuită
3.715,97 RON
Data publicării
22.11.2018 11:13
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.715,97 RON

din 3.715,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.