Ofertă acceptată Cumpărare directă

picioare banci din baza metalica cu materialul beneficiarului

Număr anunț
DA21824432
Autoritate contractantă
Comuna Perieni (CUI 4540020)
Furnizor / câștigător
INSTALAŢII CONYJOC S.R.L. (CUI 38544336)
Cod CPV
45421160-3 · Lucrari de fierarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
22.11.2018 10:28
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.