Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie capitala tractor MTZ Belarus 952.3, jud. Satu Mare
- Număr anunț
- DA21821577
- Autoritate contractantă
- Comuna Certeze (CUI 3963978)
- Furnizor / câștigător
- PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI RO26271674)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.620,67 RON
- Valoare atribuită
- 3.620,67 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 08:38
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.620,67 RON
din 3.620,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro