Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEIF ELECTRONIC-LETTERA1-ANTRA

Număr anunț
DA21818057
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Curtea de Apel Alba (CUI 16774199)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44421600-3 · Seifuri pentru obiecte de valoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,54 RON
Valoare atribuită
344,54 RON
Data publicării
21.11.2018 14:48
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,54 RON

din 344,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.