Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI TRANSMISIE TOTAL 80W90;ULEI MOTOR 15W40;ULEI MOTOR M40 / 1L
- Număr anunț
- DA22362896
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.092,20 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 12:16
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.092,20 RON
din 2.092,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro