Ofertă acceptată Cumpărare directă

FUJI IX 1:1 GC

Număr anunț
DA21436289
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
PLURIFARM DENT SRL (CUI 10572395)
Cod CPV
33138000-6 · Produse pentru proteze dentare si rebazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539,64 RON
Valoare atribuită
539,64 RON
Data publicării
10.10.2018 12:43
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539,64 RON

din 539,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.