Acasă · Licitații
· Servicii GPRS (General Packet Radio Services – Servicii generale de radiocomunicatii in pachete) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si monitorizare prin GPS pozitie flota si consum carburanti
- Număr anunț
- DA22294722
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
- Furnizor / câștigător
- ECO DATA SOLUTION SRL (CUI RO30562515)
- Cod CPV
- 64212500-0 · Servicii GPRS (General Packet Radio Services – Servicii generale de radiocomunicatii in pachete) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.160 RON
- Valoare atribuită
- 108.160 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 15:36
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
108.160 RON
din 108.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro