Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAVI / TAVA DIN TABLA GALVANIZATA / OTEL TRATAT DIMENSIUNE 60 X 40 CM. INALTIME 3 CM.

Număr anunț
DA21796766
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU SUPREVEGHEREA SI PROTECTIA ANIMALELOR (CUI 27243460)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39221160-6 · Tavi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598,90 RON
Valoare atribuită
598,90 RON
Data publicării
20.11.2018 11:23
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598,90 RON

din 598,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.