Ofertă acceptată Cumpărare directă

cutite de strung

Număr anunț
DA22285882
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” (CUI 4539947)
Furnizor / câștigător
THUNDER TOOLS SRL (CUI RO21760726)
Cod CPV
42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387,24 RON
Valoare atribuită
387,24 RON
Data publicării
28.01.2019 08:38
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387,24 RON

din 387,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.