Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie echipamente de teren in cadrul Proiectului PRONATURE

Număr anunț
DA21814421
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
LIRA CONCEPT S.R.L. (CUI 32736383)
Cod CPV
18220000-7 · Imbracaminte de protectie impotriva intemperiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.165,82 RON
Valoare atribuită
16.165,82 RON
Data publicării
21.11.2018 12:51
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.165,82 RON

din 16.165,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.