Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rucsac camera foto Hama Miami 150, Negru/Rosu
- Număr anunț
- DA21797195
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 18931100-5 · Rucsacuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,94 RON
- Valoare atribuită
- 110,94 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 11:35
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110,94 RON
din 110,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro