Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE BIROU

Număr anunț
DA21821386
Autoritate contractantă
Colegiul National Liceal Zinca Golescu (CUI 5009990)
Furnizor / câștigător
ORION GOLDEN SRL (CUI RO15829130)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.274,23 RON
Valoare atribuită
1.274,23 RON
Data publicării
22.11.2018 08:27
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.274,23 RON

din 1.274,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.