Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE

Număr anunț
DA21821297
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC LOPATARI (CUI 29167512)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740,10 RON
Valoare atribuită
740,10 RON
Data publicării
22.11.2018 08:21
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740,10 RON

din 740,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.