Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 23,5% sub estimat

cutii

Număr anunț
DA22299837
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
664 RON
Valoare atribuită
508 RON 23,5% sub estimat
Data publicării
29.01.2019 11:43
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508 RON

din 664 RON estimat 23,5%

Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 156 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.