Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa pachet papetarie

Număr anunț
DA21819272
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24726729)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
829,75 RON
Valoare atribuită
829,75 RON
Data publicării
21.11.2018 15:36
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

829,75 RON

din 829,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.