Ofertă acceptată
Cumpărare directă
812 Ciocan lacatus 2000 g, Unior
- Număr anunț
- DA22294849
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 44512300-5 · Ciocane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94,80 RON
- Valoare atribuită
- 94,80 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 15:44
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
94,80 RON
din 94,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro