Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare produse de papetarie si birotica
- Număr anunț
- DA21798390
- Autoritate contractantă
- COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 663,74 RON
- Valoare atribuită
- 663,74 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 12:09
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
663,74 RON
din 663,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro