Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse medicamente

Număr anunț
DA21442179
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
Furnizor / câștigător
SIMARY FARM SRL (CUI RO4774845)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.475,04 RON
Valoare atribuită
19.475,04 RON
Data publicării
11.10.2018 08:16
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.475,04 RON

din 19.475,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.