Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
COMPLETARE CONSUMABILE
- Număr anunț
- DA21442110
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214 RON
- Valoare atribuită
- 192,60 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2018 08:07
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192,60 RON
din 214 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 21,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.