Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mapa plastic cu elastic la colturi, diverse culori, expandabila 1.5cm

Număr anunț
DA21819435
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,50 RON
Valoare atribuită
244,50 RON
Data publicării
21.11.2018 15:44
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,50 RON

din 244,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.