Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revista - Environmental Engineering and Management Journal 2018, cu aparitie lunara,12 an 2018
- Număr anunț
- DA21826402
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- ORGANIZATIA ACADEMICA DE INGINERIA MEDIULUI SI DEZVOLTARE DURABILA (CUI 10150285)
- Cod CPV
- 22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.450 RON
- Valoare atribuită
- 3.450 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 11:35
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.11.2018 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.450 RON
din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro