Ofertă acceptată Cumpărare directă

Retea alimentare cu apa strada Transilvaniei

Număr anunț
DA21804240
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
CON DESIGN NP (CUI 14235902)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.008,40 RON
Valoare atribuită
21.008,40 RON
Data publicării
20.11.2018 15:12
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.008,40 RON

din 21.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.