Ofertă acceptată Cumpărare directă

Standarde aparate si accesorii pentru scufundare

Număr anunț
DA21823421
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
775,36 RON
Valoare atribuită
775,36 RON
Data publicării
22.11.2018 09:52
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775,36 RON

din 775,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.