Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pungi hartie si hartie ambalat

Număr anunț
DA21822159
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION VASLUI SRL (CUI RO15796792)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925,05 RON
Valoare atribuită
925,05 RON
Data publicării
22.11.2018 09:05
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925,05 RON

din 925,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.