Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii tamplarie PVC la Caminul Cultural Bogda
- Număr anunț
- DA21816835
- Autoritate contractantă
- Comuna Bogda (Primaria Bogda Jud. Timis ) (CUI 5313327)
- Furnizor / câștigător
- GEMATER CONCEPT SRL (CUI 37389978)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.159,63 RON
- Valoare atribuită
- 9.159,63 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 14:08
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.159,63 RON
din 9.159,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro