Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Gluconat De Calciu 0.1 x 20 sol. inj
- Număr anunț
- DA21417193
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,50 RON
- Valoare finală
- 129,50 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 08:24
- Data finalizării
- 11.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.