Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti scolare

Număr anunț
DA21813153
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 200 (CUI 32584676)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952,22 RON
Valoare atribuită
952,22 RON
Data publicării
21.11.2018 12:10
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952,22 RON

din 952,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.