Ofertă acceptată Cumpărare directă

tamplarie PVC

Număr anunț
DA21806224
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ARDUD (CUI 3963854)
Furnizor / câștigător
TOTH SEBASTIAN GH PFA (CUI 21203342)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.717,09 RON
Valoare atribuită
20.717,09 RON
Data publicării
20.11.2018 21:00
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.717,09 RON

din 20.717,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.