Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22299079
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "ALBA CA ZAPADA (CUI 18262667)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,09 RON
Valoare atribuită
85,09 RON
Data publicării
29.01.2019 11:09
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
29.01.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,09 RON

din 85,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.