Ofertă refuzată Cumpărare directă

TIMBRUL POSTAL

Număr anunț
DA21824425
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE VRANCEA (CUI 11351511)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22410000-7 · Timbre (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare finală
1.190 RON
Data publicării
22.11.2018 10:28
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.