Ofertă acceptată Cumpărare directă

GREBLA DE FRUNZE CU COADA

Număr anunț
DA21444280
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
44511340-0 · Greble (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,40 RON
Valoare atribuită
218,40 RON
Data publicării
11.10.2018 10:03
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,40 RON

din 218,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.